

147.00 lei 99.00 lei
Doar 1 rămase în stoc
Carrier information
Payment methods
Unlimited help desk
Track or off orders
Greutate | 0.1 kg |
---|---|
Brand |
Australian Gold |
Gramaj |
6 gr. |
Produs |
Fond de ten |
Recomandat pentru |
față |
Corector cremos cu acoperire medie-mare. Această formulă ușoară este ușor de aplicat și se amestecă fără efort, ascunzând cearcănele, decolorarea și imperfecțiunile pielii pentru un ten impecabil și uniform.
Textura sa ușoară se combină cu uleiuri naturale luxuriante pentru o senzație mătăsoasă, abia acolo. Datorită formulei bogate și pigmenților puternici, acest corector se amestecă perfect pe piele pentru un finisaj cu aspect natural și de lungă durată.
Ideal pentru un aspect natural sau asociat cu fondul de ten pentru o acoperire completă de încredere.
Formulă vegană.
Disponibil în 3 nuanțe diferite: Light, Medium și Dark.
INGREDIENTE DE ÎNGRIJIREA PIELEI : Vitamina E: bogată în antioxidanți pentru a ajuta la combaterea semnelor îmbătrânirii. Extract de mere: bogat in antioxidanti si vitamina C. Ajuta la combaterea daunelor radicalilor liberi, diminueaza semnele imbatranirii si stimuleaza productia de colagen si elastina.
NU CONTINE : Microplastice, Derivate animale, Uleiuri minerale, Ulei de palmier.
Cum se foloseste? Aplicați pe piele și amestecați folosind vârful degetelor. Ideal pentru a acoperi umflarea și cearcănele de sub ochi.
Nu ai cont?
Crează unul acum
Recenzii
Nu există recenzii până acum.