Prima pagină » Magazin » Apa de toaleta, Gucci, Bloom Profumo Di Fiori, 30ml
Inapoi la produse

Tractor Claas Xerion 5000 Trac VC cu aplicatie Bluetooth, Siku 6791
1,200.00 lei 799.00 lei
Apa de toaleta, Gucci, Bloom Profumo Di Fiori, 30ml
SKU:
3614229461367
500.00 lei 309.99 lei
4
persoane se uită la acest produs acum !
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Informații suplimentare
Greutate | 0.3 kg |
---|---|
Brand |
Gucci |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Apa de toaleta, Gucci, Bloom Profumo Di Fiori, 30ml” Anulează răspunsul
Descriere
Apa de toaleta, Gucci, Bloom Profumo Di Fiori, 30ml
Vegetarian, fara acetona, fara amoniac, fara comedogen, fara ftalati, fara gluten, fara ingrediente uleioase, fara lactoza, fara microplastic, fara paraben, fara parafina, fara pigmenti si coloranti, fara silicon, fara sulfati, fara ulei de palmier, fara urme de nuci, pentru pielea sensibila.
Fidel ingredientelor, Gucci Bloom Eau de Parfum, noul parfum expune verde natural proaspăt, o abundență de flori și adâncimea cremoasă a tuberozei. Profumo di Fiori arată potențialul de dependență și magnetismul esenței de tuberoză amestecat cu muguri nedezvoltate și absolut de iasomie. Datorită acestor ingrediente, parfumul își exprimă caracterul imediat și direct.
Acordul Bloom este îmbogățit cu fațete multidimensionale ale lui Ylang Ylang, aura sa caldă este răspândită de un val intens de lemn de santal și cremozitatea fină a notelor însorite de lemn si musk
Recenzii
Nu există recenzii până acum.